Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan érdemes telefontokot...

Honnan érdemes telefontokot rendelnem?

Figyelt kérdés

Most vettem meg az 1. okostelefonom (Samsung Galaxy J3), és érdekelne, hogy honnan tudnék ár-érték arányban megfelelő tokot rendelni/venni rá? Illetve kijelzővédő fólia is érdekelne.

Tapasztalatlan vagyok a témában, minden véleményt szívesen meghallgatok. Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2017. jan. 12. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ebay, mindig onnan rendelem, várni kell rá de nagyon megéri és nincs rá panaszom.
2017. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, és még annyi, hogy nincsenek nagy igényeim tok terén, nem kell "csili-vilinek" lennie, csak védje a telefont.
2017. jan. 12. 22:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Most látom egyszerre írtunk. :D Onnan nem macerás rendelni? Kb. mennyi a postaköltség/vagy hogy működik? Még sosem rendeltem onnan (igen, ebben is kezdő vagyok. :D ).
2017. jan. 12. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nézz körül a környékbeli GSM-boltokban is, szoktak jó dolgok lenni azokban is.
2017. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
És azok honnan vannak szerinted? Ugyanazt adják ötszörös áron.
2017. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem macerás, csak PayPal kell hozzá, ha azod sincs akkor vegyél a piacon tokot vagy ahol árulnak, mert azt már tényleg macerás lenne elmagyarázni vagy nézz utána annak is, bankkártya mindenképp kell hozzá.


Ebay pofon egyszerűen működik, beírod a keresőbe, hogy "samsung galaxy j3 cover" (vagy case), kiválasztod amit akarsz, ha kell akkor melyik készülékhez és milyen színű aztán ha "Free international shipping" akkor nincs postaköltség, ellenkező esetben az is oda van írva. Belerakod a kosárba aztán fizetsz paypallal, kínai csávó 1-2 napon belül feladja és rá 3-4 héttel (mostanában van az 5 is) benne lesz a postaládádban vagy ha nem fér be akkor bedob a postás egy lapot hogy fáradj be érte a postára. Röviden ennyi.

2017. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!