Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rendelek egy iPhone 6s-t...

Ha rendelek egy iPhone 6s-t mennyi az esélye, hogy szar akkuval adják?

Figyelt kérdés
Ugye van a 6s-nél ez az akksi mizéri, hogy gyorsan merül, meg ilyenek. Azt tudom, hogy ingyen kicseréli az apple, de az egyrészt macerás, másrészt már nem lesz ugyanaz a teló, ha szétbarmolják, hogy kivegyék az akksit. :D

2017. jan. 13. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Kiszámoltam neked gyorsan, kb. 42,44% az esélye. Szívesen. Szia.
2017. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hahaha, tudom, nem konkrétan így tettem fel a kérdést, de azt hittem, hogy a kedves válaszolók kicst tudnak gondolkodni. Tisztelet a kivételnek.

Tehát árulnak még szar akksis 6S-et, vagy kiszűrték a szarokat, és már csak jót adnak el? Van valakinek esetleg infója róla?

Köszönöm! :)

2017. jan. 13. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Az első szériás 6s-ek akksijával volt probléma, szerinted minek adnának olyat aminek rossz az akksija ha tudnak róla? Azért hogy utána ki is kelljen cserélniük?

Egyébként a csere nem barmolbszét semmit, az enyémbe raktak új akksit, semmi nem vehető észre rajta. ( az akksi minőségen kívül persze )

2017. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. jan. 14. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta van raktáron az adott boltnál, ha régóta áll a raktárban, akkor lehet még rossz aksis.
2017. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Emag?
2017. jan. 17. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a megjelenése óta raktáron van az emagnál vagy más forgalmazónál....
2017. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*az első széria
2017. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!