Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-en 54%-os Iphone 6 plus,...

Ebay-en 54%-os Iphone 6 plus, megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok ebay-en főoldalon kiadott egy akciót, miszerint 54%-os akció van az Iphone 6 plus készülekekre, 2.000 ember rendelt, a vásárló 97,6%-ban pozitív visszajelzéseket kap (tehát megbízható) így 80.000Ft-ért + 6.000 szállítási költségért szállítják ki, 86.000Ftért, megnéztem egy online kereséssel itthon, 140.000 a legolcsóbb készülék. Sim kártya belehelyezhető, tehát telefonálni bármikor lehet. (Kártyafüggetlen is). Szerintetek ez mennyire biztos forrás? Teljesen eredeti lehet a készülék? Előre is köszi, link: [link]

2017. jan. 13. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán, ezeket eladó által felújított készülékként hirdetik, amik pár teljesen működőképesek, de karcosak.
2017. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%áfat számolj rá.mert eun kibul jon
2017. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.-nek. Tehát működőképes, eredeti és mintha szervizből hozták volna nem :)?


2.-nak. Szerintem még az a +27% áfával is olcsóbb mint az itthoni nem? :D

2017. jan. 13. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
1.-nek szerk.: Bocsi nem szervizből, de most már megnéztem én is a leírást jobban, bocsi a figyelmetlenségemért, végül is használt termékek, de 100% működőképesek. Arra meg ha teszel egy tokot elfedi a szépséghibáját :D!
2017. jan. 13. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a részleteket akkor látod, hogy az eladó szerint öt csillagos skálán kozmetikailag 3,5 csillagosak. A kijelzőn, házon csak karc lehet, törés már nem.
2017. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyar menű is van rajt?
2017. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még fizetsz rá 27% áfát és 2,5% vámot is plusz kb. 2000 forint körüli a lassú NAV-os, 3000 Ft a gyors postai vámkezelés, mivel Egyesült Államokból jön. Ha az eladó kisebb összeget tüntet fel a csomagon akkor is, mert átvilágításnál látják hogy telefon. Kérik ajánlott levélben, hogy büntetőjogi felelősséged tudatában nyilatkozz mi van a küldeményben, csatolt a vásárlást igazoló számlát.
2017. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!