Huawei tapasztalat?

Figyelt kérdés

A galériában nem tudom kikapcsolni azt a részt hogy mutassa az időpontokat? Ez másnál is így van?

Másik kérdésem, hogy ha csatlakoztatva van bármilyen kábelhez, pl töltés, akkor nem enged újlenyomattal feloldani. Ez normális?

Nováról van szó.



2017. jan. 14. 16:44
 1/8 TR75 ***** válasza:

A Galéria beállításaiban ki lehet kapcsolni a felvétel idejének mutatását.

Az ujjlenyomat leolvasását pedig nem lenne szabad, hogy befolyásolja a kábel.

2017. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hiába kapcsolom ki, ugyanúgy mutatja a dátumot.

3 napja vettem, volt vele probléma, mert folyamatosan újraindította magát, tegnap este csináltam egy visszaállítást, azóta nem indult újra.

Kábellel meg egyszerűen nem engedi hogy ujjlenyomattal oldjam fel.

Mit csináljak?

2017. jan. 14. 17:15
 3/8 TR75 ***** válasza:
Első körben hard reset. Minden adat elszáll, ezért előtte mentés. Ha marad a hiba, akkor vagy keresel hozzá frissítést (Beállítások -> Frissítő), ha van, akkor követed az utasításokat és meglátod. Ha nincs/nem oldja meg a gondot, akkor sajnos szerviz :/
2017. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TR75 ***** válasza:
Én a helyedben azonnal visszavittem volna, 3 napon belül cserélhették volna, ha folyton újraindul, az nem jó jel.
2017. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia,

Így tettem, visszavittem, és kicserélték. A galéria ennél is ilyen, és a kiállított darabnál is ilyen volt, de az ujjlenyomat olvasó rendben működik.

Köszönöm a segítséget.

2017. jan. 14. 21:03
 6/8 TR75 ***** válasza:
Konkrétan a fényképek készítési idejét mutatja, vagy a képek rendezésénél mutatja a dátumokat, amik alapján rendszerezi a fotókat?
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam a fényképek készítési idejét csak a galériában mutatja, de ha a fájlokban nézem őket, ott nem, csak ha rámegyek a kép adataira!
2017. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TR75 ***** válasza:
Akkor ez nyilván az androidon/EMUI-n múlik.
2017. jan. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!