Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átállítottam a képernyőzár...

Átállítottam a képernyőzár kódomat samsung galaxy A 5-ös telefonomon. Ha beviszem a szolgáltatóhoz, ott vissza tudják állítani?

Figyelt kérdés
Hard resetelni szerettem volna, de szükségem van a képeimre, és így nem tudom őket áttölteni a laptopomra kód nélkül. A szolgáltatónál fel tudják oldani úgy, hogy megmaradjanak az adataim? Mennyibe kerül?
2017. jan. 14. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*csak azt hagytam ki, hogy elfelejtettem a kódot...
2017. jan. 14. 18:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Talán a márka szervizben tudnak segíteni, ha megvannak a papírjai.
2017. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvan minden papírja. Ha így beviszem beviszem a T-mobilehoz akkor ott biztos nem tudnak segíteni?
2017. jan. 14. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted egy szolgáltatónak az üzletében, ahol nem szerelik a telefont, csak eladják, hogyan tudnák feloldani azt a kódot, amit te magad sem tudsz?

Ha az sd kártyán vannak netán a képek, akkor kártya ki, és kártyaolvasóval mehetnek a laptopra. a képeid.

2017. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudnak sagíteni
2017. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Van olyan ember, aki nem szinkronizálja a képeit a felhőbe? Alapvető dolog, hogy a fontos adatokról, fájlokról mindig legyen biztonsági másolatod. És gyakorlatilag minden cloud app esetén ez automatikusan megtörténik, ha emgedélyezed. Akinek nem érnek meg ennyit a képei, az ne panaszkodjon, ha elveszíti őket.
2017. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!