Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy grand prime->hu...

Samsung galaxy grand prime->huawei p8 lite?

Figyelt kérdés
Megéri váltani samsung galaxy grand prime-ról huawei p8 lite-ra????????

2017. jan. 15. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem éri meg. Életed legrosszabb döntése lenne, de komolyan. Mindkettő telefonnal van tapasztalatom... P8 lite telefont az én s advance(!)-telefonomra akarták cserélni. Még ez is jobb a p8 lite nál, amíg ki nem próbáltam én is ilyet akartam venni. És a grand prime tft kijelzője szebb mint a p8 lite ips kijelzője, és a kamerája is jobb.
2017. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja,de mi a baj a Huawei p8 litevel?(Pontosabba lájttal)
2017. jan. 15. 13:39
 3/7 A kérdező kommentje:
De a 13 mpx kamera,hogyan lehet gyengebb a grand prime 8 mpx es kamerajanal!| :)
2017. jan. 15. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Pfff nem a megapixel számít... Nézd meg a régi gombos nokiák vga kamerával milyen képet csinának! P8 lite nak már a kezelőfelülete is borzalmas. De mindegy, vedd meg.. Csak akkor nemtudom minek kérdezed meg?
2017. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
A huaweiket viszont jó billentyüzettel adják.
2017. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megvettem a p8 litet es allatira jó

Nem akad meg minden!

2017. jan. 16. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak hívásnál miért is akadna?
2017. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!