Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek a...

Milyen telefont vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a lányom folyamatosan csak azzal nyaggat, hogy születèsnapjára szeretne egy új telefont.

Most egy samsung Galaxy ace 3-e van. Két éve vettük neki, semmi karcolás nincs rajta, tud rá vigyázni.

Viszont a legjobb barátnőjének iphone 6-ja van (azt hiszem, nem nagyon értek a telefonokhoz) és amikor átjön akkor azzal játszanak meg zenéket hallgatnak, stb..

Ő meg azzal nyaggat, hogy neki is olyan kell, mert a másik lassan működik.

Február 2-àn lesz a szülinapja.(14 éves lesz)

Nézegettem a telefont minden oldalon, de szerintem túl drága.

Egyéb iphone ami elfogadható áron van az az 5c.

Szerintetek jó lenne egy 5c-s neki? Valaki tudna véleményt írni róla? Vagy esetleg jobb iphoneokat olcsòbban?

Azt mondta hogy androidos nem kell neki mert az lassú. Szerintem ez nem igaz, de ha iphont szeretne..

/bocsi hogy hosszúra sikeredett/



2017. jan. 15. 13:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy rossz témakörbe soroltam!!
2017. jan. 15. 13:26
 2/17 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, az a biztos.
2017. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha iPhone, 5s alá ne add. Nem sokkal drágább mint az 5c.

De jobb, ha tényleg megbeszélitek. Esetleg, ha min iPhone 6-ot akar akkor mond neki, hogy pótolja ki.

Esetleg jó lenne tudni a max keretet, illetve, hogy használtan vagy újonnan akarod venni.

2017. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden nézőpont kérdése. A lányod szemszögéből az iPhone jobb mert gyorsabb, menőbb, a barátnőjének is olyan van.

Neked kell eldönteni, hogy neked megéri e. Ha nem fér bele, vagy csak szűkösen a családi költségvetésbe akkor nyilván el kell gondolkozni rajta vs a lányod kívánságát teljeseteni.


Véleményem szerint egyébként 5c-t semmi esetre sem. 6s vagy SE.

2017. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szirty ***** válasza:
19%

Fizesd csak a luxus adót... (a krumpliföldeket meg felveri a gaz).


(Pénz ki az ablakon, vissza se köszön)

2017. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

logikusan a drágább fog neki kelleni, mert az a menő és drága.

egy mai 50e ft os android telefonon egy cégvezető el tudja a dolgait intézni utközben, feltehetőleg a lányod még nem igazán nagyfőnök egy nagyvállalatnál, de nem jó neki. Ez is bizonyítja hogy neki azért kell hogy mgmutathassa hogy van neki.


Szerintem nézz neki iphonet beszéld le vele mert őt ugyse az érdekli hogy milyen, ki se fogja használni hanem a menőségi faktor ami nem technikai, hanem divat.

2017. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem másokat kell utánozni, hanem saját elképzelés kell, a menőzés meg lehet hogy őszerinte divat, szerintem meg inkább szánalmas (bocsi a kifejezésért), ezt értesd meg vele!

Mondjuk a régi Samsungok, mint az Ace 3 is, tényleg lassúak, de ettől még ne általánosítsa az ilyen telefonokat, a mai Androidosok igenis gyorsak, erősek, és ha a rendszer is jól van optimalizálva, akkor maga az álom, főleg mivel az iOS-szal szemben nyitott rendszer, és így nincsenek korlátozások, sokkal jobban ki lehet használni.

Androidosokból főleg a Huawei csinál nagyon jó, stabil telefonokat (tapasztalat), úgy működik, ahogy kell, egyáltalán nem lassú! Ha pedig kell neki egy jobb telefon, az iPhone-nal egy árkategóriában a Samsung Galaxy S7 sokkal jobban megéri, és többre is megy vele!

Kérdés persze, hogy Te nagyon maximum mennyit áldoznál rá?

2017. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is Ace 3-am van, megvan vagy 3 éve, és annyira nem lassult le hogy ne lehessen rendesen használni (pedig én azért nyúzom rendesen). 14 évesen szerintem még korai lenne egy ilyen drága telefont venni neki, hiszen kihasználni sem tudná a telefon lehetőségeit, netezni, játszani, meg zenét hallgatni meg ma már bármelyik telefonon lehet. Neki szerintem inkább a márka kell.

A telefon lassulását illetően pedig letölthetné a malwarebytes vírusirtót, mert a lassulást vírusok is okozhatják, de egy újratelepítés is tudna gyorsítani a telefonon.

[link]

A kérdésre visszatérve ha nagyon régóta szeretné, és kitart mellette, és ez minden álma, akkor talán elgondolkozhatnál rajta hogy megkapja...

2017. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha megveszed neki az Iphone 6-ot, és másnap kopogtat hogy a barinőjének Iphone 7-je van, nem kaphatna ő is egyet akkor mit csinálsz? Ez így nem jó irány
2017. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
az 5c nagyon jó,csak függöt ne vegyél,mert nem fogjátok tudni eladni,sok sikert.
2017. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!