Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 7nek valóban rossz...

Az iphone 7nek valóban rossz az akkumulátora? Átlagos használat mellett mennyit bír?

Figyelt kérdés
Tapasztalata valakinek? Köszönöm! :)

2017. jan. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem rossz! Tovább bírja most a a 7 mint a 6. Másfél napot bír most nekem a telefon de a 6ot minden este töltőre kellett dugni. A páromnak 7plussza van az viszont bőven bírja 2 vagy ha óvatosabban nyomkodja akár a 3 napot is!
2017. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Reggel 7-kor veszem le a töltőről,buszon is nyomkodom,iskolába is bőven,hazafele buszon is. Gyakorlatilag egész nap,és jelen pillanatban 57%-on van. Én ezt nagyon jónak mondanám.

18L

2017. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az iphone 7nek valóban rossz az akkumulátora?"

hát ezt több szempontból is lehet nézni

apple szempontból: rendszer nem zabálja annyira az aksit, az ios miatt...

Androidos szemmel: csak 1960mah kevés mai telókban legalább 2500mah felett vannak az aksik


Szerintem elég, de ha több kell akkor plus modellt vedd

2017. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2017. jan. 16. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem rossz csak borzasztóan kevés.

Mármint ez is relatív

Iphone fanok kezében 2 napot kibír, nálam kb fél nap volt. Igaz én használom is, nem csak azért van nálam hogy buszon lássák

2017. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!