Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik a Samsung...

Nektek tetszik a Samsung Galaxy a5?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy átlátható a rendszere? Es írjátok véleményt hogy Nektek mi jott be rajta es mi nem. Es hogy a képernyője konnyen torik? Marmint ha leejtem kibírja? Koszi

2017. jan. 16. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
nekem nem tetszik, mert nem szeretem az androidot, csak az iost vagy a windows phone alapu telefonokat. a rendszere ettol eltekintve atlathato, ha megszoktad mar az androidos telefonokat. a merete epp idealis, nem szeretem a tul nagy keszulekeket. a kepernyo torese? nezd, ha ugy ejted le, osszetorik, ha szerencsed van nem.( mint kb minden mas telefon)
2017. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
A kulcsszavakat elnézve a 2016-os verzió érdekel. Láttam már élőben, nem néz ki rosszul, de én biztosan nem venném meg.
2017. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinézetben nem rossz,szerintem az A széria elég szép lett de a Spec-k látva én nem venném meg saját használatra.
2017. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia :) nekem jelenleg is a5 om van nekem bejon. Minden telefonban van valami kivetni valo foleg az androidosoknal. De alapjaban nekem eddig ez a legjobb az androidosok kozul. Birja. Ejtettem mar le nem tort ossze viszont ovjad a paratol meg a viztol mert az hamar tonkrevagja a gombjait. Ha energia takarekos uzemmodban hasznalod nagyon jol birja az akksija. Tartsd tokban akkor sokaig fogja birni. A rendszere nekem tetszik eleg atlathato. Nalam a viz miatt tonkrement a menu gomb de igy is tokeletesen tudom hasznalni a telefont.
2017. jan. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem 2016 os a5 öm van . És nagyon jó telefon . A rendszer nagyon jó átlátható, testre szabható teljes mértékben . Az aksi simán bir 2 napot pedig szinte folyamatos facebook, zene , bluetous, wifi . A kamerája is nagyon ott van szerintem ár érték arányban a leges leg jobb .. ha meg veszed nem fogod meg bánni hidd el s7 edgém volt előtte és nem sokat vesztettem ;)
2017. márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mándity Gábor ***** válasza:

Szia. Nekem a 2017es model van meg feketében. Nekem személy szerint nagyon tetszik, de mivel fekete ezért nagyon gyüjti az ujjlenyomatokat. Ezt a hibát leszámítva nagyon jó telefon, a kamerája gyönyörű elöl is hátul is, és okos megoldás, hogy a 2017es modellen már a bekapcsoló gomb felett van a hangszóró, így sokkal kényelmesebb (nekem legalábbis) és nem fogom le veletlenul jatek vagy videonezes kozben. A kezelőfelülete nagyon király, az amoled kijelző elképesztő szineket ad, a 4,7 inches kijelzőre bőven elég a HD felbontású kijelző (720p). A telefon megjelenése prémium kategóriás telefonokét simán hozza, továbbá maga a telefon rendkívül masszív. Párszor ejtettem le, de nem tört össze. A 2017es modellt már az usb-c tipusu csatlakozóval látták el, ami rendkívül hasznos tud lenni, mert nem kell figyelni hogy melyik irányból dugjuk fel töltőre a telefont. Az akkumulátorja simán bír normális használat mellett 1,5 napot. Rémélem segítettem a véleményemmel.


Samsung Galaxy A3 2017

2017. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mándity Gábor ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy a 2017-es modell po és vízálló (ip68)
2017. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!