Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég vettem ismerőstől egy...

Nem rég vettem ismerőstől egy Sony Xperia Z1-et, de nem tudom frissíteni az androidot 4.3-ról lollipopra valamint a beállításokon belül a szoftverfrissítésnél nem talál semmit. Tudnátok segíteni, hogy még is hogyan frissíthetném?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 17:01
 1/6 anonim válasza:
A gépes programmal lehet elméletileg. Ehhez csak egy usb kábellel hozzá kell kötni a telefont egy számítógéphez. Viszont figyelj rá, hogy ne nagyon hagyj rajta fontos adatot mert nekem volt hogy letörölte a memóriát.
2017. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban le tudnád írni, hogy milyen program kell hozzá illetve, hogy még valamire oda kellene e figyelnem?
2017. jan. 16. 18:49
 3/6 anonim válasza:
szerintem a program alapból települ ha rádugod..
2017. jan. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Másra nem.. Elvileg ajánlani is fogja, hogy frissítsd a szoftvert.
2017. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a telefonomnak már nincs meg az eredeti USB je és a másikkal meg nem ismeri fel a gép : \
2017. jan. 18. 15:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött az új USB kábelem viszont van egy olyan problémám, hogy elkezdem telepíteni a pc companiont , elfogadom a feltételeket , elkezdi a letöltéseket meg a telepítést majd közben visszaugrik az elejére, hogy válasszak nyelvet tehát nem tudom felrakni(és ezt ismétli).
2017. jan. 25. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!