Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alaplap vagy LCD hibás?

Alaplap vagy LCD hibás?

Figyelt kérdés
Xiaomi mi 4i lte telefonom van. Reggel óta fekete a képernyője, de reagál az érintésekre. Például ha szól az ébresztőm azt ki tudom kapcsolni, mert tudom hova kell nyomni a képernyőn. Ha csinálok számítógéphez csatlakoztatva egy gyári visszaállítást-ott látom a képernyőt- akkor kb fél óráig jó az LCD utána megint elszáll. Mi lehet a probléma?

2017. jan. 16. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Garanciás még?
2017. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem garanciás már
2017. jan. 16. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem gyári visszaállítás után jó a kép. Ez így neken szoftveres hibának tűnik úgyhogy lehet otthon is meg lehet oldani.

miui.hu-n próbálj segítséget kérni.

Google is a barátod, lehet másnak is volt már ilyen.

Angol miui fórum is van.

(A miui a telefonon lévő abdroidon alapuló operációs rendszer)

2017. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hát reméljük nem nagy a gond, de ez azért nekem nem szoftveres hibának tűnik. Egy képernyő így nem igazán szokott viselkedni, talán a háttérvilágításával van probléma. A képernyőn amúgy látsz valamit akkor, amikor sötét? Vagy h lámpával megvilágítod?

Persze nem vagyok én sem szakember, inkább egy szervízt kellene felkeresni, mert úgyis csak ők tudják megoldani.

2017. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!