Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alaplap hibás iPhone 6-ot...

Alaplap hibás iPhone 6-ot mennyiért vennének be?

Figyelt kérdés

64 gb

beázott az alaplapja ami kuka.. azt mondták be tudom adni egy gsmhez akik fizetnének mert vannak még ép alkatrészei.

kb mennyit adnának? mire számítsak?


2016. nov. 28. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából semmire ne számíts.


Egyrészt tucatjával adnak be működőképes, jó állapotú telefonokat, másrészt a mai telefonok is olyanok mint a mai autók, azokat is szakszervizbe viszed, bár telefonoknál még ott is egyszerűbb egyben cserélni a készüléket.

2016. nov. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
De ha beázott akkor nem csak az alaplap ázott, hanem mindene. Úgyhogy a keret az lehet hogy jó még.
2016. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy vidd be több gsm boltba és kérd ki az ajánlatukat, és a legtöbbet kínálónak add el.

Nagy pénzre ne számíts szerintem se

2016. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!