Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet, telefonomra/tabl...

Hogyan lehet, telefonomra/tabletemre, egy teljesen új android rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés
Nem a gyári beállítások visszaállításra gondolok, hanem pl mikor újrarakod a windowst.

2017. jan. 16. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a Google-t nem tudod használni akkor inkább ne próbálkozz vele.
2017. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, lehet használni a googlet is, én nem szívesen nézek onnan dolgokat, mert van ott hülyeség is. És ha pont arra klikkelek rá... Csak gondoltam valaki tud segíteni, hátha csinált már ilyet.
2017. jan. 16. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
ide is lehet hülyeséget írni :D
2017. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem itt több hülyeséget hallhatsz mint a google ben találsz:D amúgy ha alap stock rom ot akarsz akkor fogod a gyári pc s szoftvert és abban megkeresgéled általában van benne.
2017. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahany telefon annyi modszerrel. Nem bonyolult de nem is konnyu netes leirast keress hozza. A problema annyi, ha elrontod 99 szazalekban a telefonod kuka lesz.
2017. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!