Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minek köszönhető hogy kaptam...

Minek köszönhető hogy kaptam "ajándékba" internetet?

Figyelt kérdés
amikor lejár a mobilnet, utána be van lassítva, a forduló még nem jött el, de tegnap (meg ahogy érzem, ma is) gyors internetem van, na de minek lehet ezt köszönni? (nem mintha nem örülnék :D amúgy telekomról van szó)

2017. jan. 17. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha majd egy nap eljutsz nyugatra és jársz civilizált országokban, megérted hogy te a Fogyasztó vagy. Nem egy csicska jobbágy, hanem a szabad piac polgára.

Tudom, ezt magyarországon nehéz megérteni. De néha itt is vannak felvillanásai a cégeknek, amikor úgy gondolják, hogy némi üveggyöngyért jobb üzleti pozícióba kerülhetnek.

Fogadd el és használd ki. Titkos tipp, több kártyát nyitsz, azokra is kaphatsz ingyen netet. Nálam a Vodánál adnak. Még fel sem kell tölteni rá pénzt, azonnal kapod a netet.

2017. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mindenkinek adnak. Majd a kijáratnál kell fizetni. Akár a Tescoba.
2017. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Marketingnek hívják. Valamit adnak neked ingyen vagy kedvezményesen, hogy használd X hónapig, kötelezettség nélkül. A kedvezmény lejár, te meg hozzászoktál a jóhoz, hiányzik, még fizetni is hajlandó vagy érte...
2017. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 holnaptegnapja ***** válasza:

Ajándékbaaa?


Ez hogy jött le, hogy ajándék?


Kaptál infót róla?

2017. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

havi 200 (vagy 333, nem tudom pontosan) MB internetet kapok havonta, utána ha ez lejárt, a következő hónapig (kb 23.-a), ez belassul, de amikor ezt kérdeztem, még nem volt forduló, csak egyszercsak gyors lett, majd másnap délután gondolom "elfogyott az ajándék", vagy nem tudom, de most 23-án ismét megkaptam a fent említett netet a havi árért

2017. jan. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!