Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 különböző szolgáltató...

2 különböző szolgáltató között létezik havi befizetésért cserébe egy fix lebeszélhető idő 2 telefonszám között? (mint például a t-percek csak 2 különböző szolgáltatónál)

Figyelt kérdés
Én Pannonnál vagyok előfizető barátnőm pedig Vodafone kártyás csomagban van. Sokat telefonálunk és csillagászati számláim kerekednek hónap végén. Létezik olyan megoldás hogy pl. havi 1000 Ft ellenében 200 percet beszélhetek vele bármikor?
2008. okt. 8. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek igen.

Mi a párommal a vodafonenál vagyunk ilyen csomagban. De az előfizus csomag, 3000ft az alapdíj havonta, ezt 100%ig másodperc alapon le lehet beszélni (illetve sms-t küldeni). A pedijak egész jók, asszem belső hálón 24ft, külőre 32ft. Smsm 23ft.

Az hogy ingyen beszélünk plusz 360ft-os opciós díj, egyszer neki egyszer nekem. Szóval megéri. És ez korlátlan. 200perc az kevés főleg egy párocskának.

A bibi csak az, hogy a vodafonnenál ez egy "titkos" csomag. Nem mehetsz be csak úgy a vodához, hogy ilyet kérj. Én úgy léptem be, hogy évekig voda kártyás voltasm és meghívtak. De ha a barátnőd is vodás akkor elvileg kapnia kellett volna ilyen meghívót, vagy ügyfélszolgálatnál meg kell kérdezni hátha. A baj az, hogy egy számlára jön ki minden, szal egy előfizető van 2 kártyára.

2008. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik hasonló dolog, mint amit kérdeztél, de nem "perceket" kapsz, hanem sokkal olcsóbb "percdíjakat" adnak havi fix összegért! Nekem Dominó csomagom volt a barátnőmnek Vodafon előfizetése. Percenként 60 Ft-ért hívhattam. Ekkor váltottam Dominó Aktívra és így havi 450 Ft fix díj ellenében (amit minden hónapban a kártyámról levonnak) 15 Ft-os percdíjért hívhatom, de nem csak őt hanem bárkit! Ez csak a saját példám, de ilyen mindegyik szolgáltatónál van!
2008. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!