Mikor jön? --->

Figyelt kérdés
Mikor fog megérkezni az Android 7 Galaxy S7-re? Azt olvastam, hogy 17-én, de nincs itt.

2017. jan. 17. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Mjad ha a telefonod felajánlja.
2017. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt írta hogy a legfrissebb verziót használom jelenleg amikor bementem a manuális frissítés menübe.
2017. jan. 17. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a frissitések lokalizálva vannak, a szerver látja hogy te backamadarasról léptél rá a netre es backamadarasra még nem küldik, előbb a fontosabb lokációkra küldik ki.
2017. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám elérni hamarabb?
2017. jan. 20. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiruccansz Szöulba és ott próbálod. Vagy szétnézel fórumokon hogy melyik országokban jött már meg, valahol közelebb.

Egy másik megoldás a VPN lenne de az nem biztos.

2017. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, most már 2 hétnél többet vártam a kérdés kiírása óta, semmi nem jött. Létezik-e egyáltalán ez a "frissítés" vagy csak Amerikának találták ki?
2017. febr. 5. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hét alatt igazán olvashattál volna pár percet, akkor tudnád, hogy átmenetileg felfüggesztették a frissítést. Így továbbra is áll az első komment.
2017. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom honnan vetted ezt, de sehol nem találok olyan posztot, ahol felfüggesztésről írnának...
2017. febr. 6. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!