Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dobhatom a kukába az Apple...

Dobhatom a kukába az Apple készülékem?

Figyelt kérdés
Üdvözletem mindenkinek. Van egy Apple iPhone készülékem, amin újlenyomat olvasót használtam. Délután folyamán kiakartam szedni a jelkódot meg az olvasót belőle és kérte a jelkódot. Amit persze elfelejtettem, addig addig próbáltam amig letiltott 1 percre, 15 perc, 30 perc, 1 óra és most véglegesen. Addig addig kinlódtam amig vissza állitottam gyári beállitásokra.., ám most kéro hogy jelentkezzem be az Apple ID-m al, aminek a jelszavát nem tudom, kértem az Apple oldalról jelszó visszaálitást ők leirták ott hogy egy pár napot ez az én esetembe igénybe vesz. Hogy ne várjak pár napot amig ő leküldik a jelszó visszaállitást hogy betudjam az apple id nak az új jelszót tenni. Mit tehetnék msot hogy ne maradjak telefon nélkül ?
2017. jan. 17. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Kerítesz egy tartalék telefont, amíg vársz.
2017. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Látod ezért nem éri meg iPhone-t lopni
2017. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:

#2 Nem lopott!

Kérdező, szerezz egy butatelefont.

2017. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!