Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fólia, Üvegfólia, Ütésálló...

Nevem Titkos kérdése:

Fólia, Üvegfólia, Ütésálló fólia, Karcálló folyadék melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A5 (2016)-os készülékre vagyok kíváncsi mit ajánlotok igazából van rajta pár apró karc és hát mesélték nekem hogy a karcálló folyadék valamennyire kijavítja is ezeket a karcokat nem csak védi mi igaz ebből? Esetleg tudtok olyan dolgot ami kitudja ezt javítani? Mellette azért ugyan úgy megvenném a fóliák valamelyikét csak nem tudom melyiket ésszerű. Lehetőleg olyan írjon már aki használt ilyet vagy jártas az ilyesmibe előre is köszönöm!

#fólia #telefon #üvegfólia #Ütésállófólia #Karcállófolyadék
2017. jan. 18. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
A folyadék humbug. Ütésálló fólia sem létezik. Az üvegnek annyi előnye van, hogy kevésbé karcolódik, mint a sima.
2017. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Karcolás ellen véd a fólia, de ha nem egyenletes talajra ejted a telefont, hanem pl. kavicsra, fóliával együtt sérül, szóval teljesen mindegy van e rajt.
2017. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kijavítja a karcokat"...bárcsak így működne világ.


Amúgy szerintem teljesen mindegy, az átlag hajszálkarcok, apró sérülések ellen megvéd a legolcsóbb műanyag fólia is. A nagyobb ütések, leejtés ellen meg semmi nem véd.

2017. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!