Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyire kevés a belső...

Miért ennyire kevés a belső memóriám?

Figyelt kérdés
vettem egy sony xperia c 2305 telefont,és leírásban az volt a belső memória mérete 4 GB,ehhez képest csak 1 giga ahogy megnéztem,és rátettem pár alkalmazást zenét képet,és mindjárt megtelik!
2017. jan. 18. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kell a rendszernek. 8 gigás telefont is felesleges venni, nem hogy 4et.

De minnel így van ez.

Veszel egy 4gigás pendrive-ot, az se 4 giga.

2017. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ekkora különbség nem lehet. ha négy gigát írnak akkor legalább 3-nak kellenek lennie minimum,érted?? ehhez képest 0.98 a teljes tárhely
2017. jan. 18. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"rátettem pár alkalmazást"


Android + az általad telepített alkalmazások + rendszeralkalmazások (gyárilag a gyártó és szolgáltató által pakolt appok, illetve az Android futó verziójának tartozékai) + az alkalmazások és az Android frissítései... és már el is mehet a 4 GB.


Ezen kívül a használt alkalmazások halmoznak fel gyorsítótárazott adatokat, ezek szintén felmehetnek akár 150-200 MB-ig.


Nekem 8 GB a belső táram, de ebből a telepítések, frissítések után már csak 1.8-1.9 körül van, szóval microSD lesz a vége.

2017. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én telefonomon 32-ből 25 van. Ez így normális.
2017. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3gb kéne hogy maradjon ami nem kell gyári appok közül és nem a rendszer része azt tiltsd le töröld le illetve az alkalmazások rengeteg szemetet csinálnak maguk után,igy nem árt néha utána nézni hol hagytak maguk után szemetet.
2017. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de alapból azt irja,hogy 0.98 a teljes tárhely!! nem tudok 3 giga szabadhelyet csinálni utolsó,nem érted? a leírásban 4 giga volt bleső memóriaként feltüntetve a valóságban ez egy giga!
2017. jan. 18. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Másnak is van ilyen baja, ahogy olvastam. Talán a netes oldalakon olvasható specifikációban lehet hiba? Hmm.
2017. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!