Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek, ha kevés a belső...

Edócsa kérdése:

Mit tegyek, ha kevés a belső memóriám?

Figyelt kérdés

Android a rendszerem, de túl sok helyet foglal, 2Gb belső memóriám van. Vettem egy 32 Gb-os SD kártyát, de nem érek vele szinte semmit, mert áthelyezem a programokat, de ugyanúgy szemetelnek a belső memóriára így az se perc megtelik. Szinte semmit sem tudok tenni, mert mindig ki kell törölnöm az adatokat, és mondom, hiába helyeztem át SD kártyára a programot, attól még a belső memóriára ment.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nem akarom ezért cserélni a telefont, mert igazából semmi baja, csak nem férni rajta. Esetleg nem lehet "kisebbé tenni" az androidot valahogy? Vagy nem lehet rábírni a készüléket, hogy teljesen az SD-re mentsen mindent? Oda bőven férne!



2016. nov. 1. 11:46
 1/1 anonim válasza:
Én pl. úgy oldom meg, hogy amit az android alapból rádobál (Google+, Hangouts stb.), azokat gyári verzióra visszarakom, és letiltom, ezzel is nyerhetsz. Vagy biztos van egy Chrome, és egy Böngésző nevű böngésző rajta. Amelyiket nem használod, ugyanezt megcsinálod.
2016. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!