Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki milyen telefont ajánl?...

Ki milyen telefont ajánl? Mivel mostanság annyi a telefon márka és vélemény róluk én nem tudok dönteni, én már nem tudom mi van :D

Figyelt kérdés

Ajánlatokat várok milyen telefont érdemes venni. Tudom, már ilyen kérdés nem egyszer volt, csak a piac változik

-eddig még telefonom soha nem volt, első lenne

-nem kell nekem szelfi telefon mert magát a szelfit is utálom

-nagyjából úgy el 70 000 Ft-ig mennék el

-egyszerű, letisztult formája legyen

-nem használnám nagyon játékra sem

-Iphone-t amit nem akarok mert eléggé kényes, nekem így jött le a véleményekből, tapasztalatokból

-Kösz előre is :)



2017. jan. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiért a Xiaomi Redmi note 4 teljesen jó vétel.
2017. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igen milyen neve van :D Amúgy milyen a tapasztalatod? Elsősorban az a lényeg hogy ne törjön minden mozzanatra, mert eléggé mozgékony ember vagyok, értem hogy kell ügyelni rá de azért mindenre ne roppanjon. Tartós? :D Megéri hosszabb távon is? Rendszere stabil? Tőltője milyen, érzékeny az is?
2017. jan. 18. 21:52
 3/8 Trevor. ***** válasza:

Itthon: Huawei P9 Lite.

Kínából: Xiaomi Redmi Note 4, Xiaomi Redmi 4 Prime, Vernee Apollo Lite.

2017. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem hirtelen teszteket róla, de azért milyen telefon már? Ennyi pénzért ilyen erős? Akkor az aksi mint 3 Iphone-ba :D 10 mag? What? Nem fog ez félév után megomlani?
2017. jan. 18. 22:11
 5/8 Trevor. ***** válasza:

Az iPhone nagyon túl van árazva a tudásához képest. Ami ér benne valamit, az a szoftver és a hosszútávú támogatottság.


Elromlani nem fog, de azért ne hajlítgasd, anyagminőségben azért nem a legerősebb. Nem nemzetközi változatban könnyen lehet, hogy nincs B20-as frekvencia (vidéken kell a 4G-s nethez).

2017. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ütésálló telefont keress, ha gyakran leejted. Bármilyen telefon kinyiffan, ha leejtik, dobhatod a kukába.
2017. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hatos túloz. Ritka hogy egy telefon egyetlen leejtéstől összetörik. Persze ha a tizedik emeletről ejted le akkor más a helyzet.
2017. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó nem azt mondom hogy ,,extrém" életű ember vagyok, de azért még mivel első telefonom előszőr biztos boldogtalan leszek vele :D Lehet hogy tényleg marad ez a Xiaomi :)

Köszönöm mindenkinek :)

2017. jan. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!