Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni az iPhone 6S-t?

Megéri megvenni az iPhone 6S-t?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék új telefont, mert volt egy Xperia SP-m, ami júniusban tönkrement, azóta az 5 éves Galaxy Mini-t használom. Van rá pénzem, de én sok mindenre sajnálom elkölteni. 32GB-osat akarok, és tudok 170 ezerben. Ennyit valószínűleg megérne. A másik lehetőség, hogy 80 ezerben veszek egy Xperia M5-öt, ami azért hardverileg ott van, csak félek, hogy 1-2 év, és elkezd fagyni. Az SP is fagyott 1 évesen. Merem remélni, hogy az iPhone 6S még legalább 3 évig stabil lesz. Köztudott, hogy én nem használom a telefont aktívan, mobilnetem sem volt még soha. Ehhez már lenne, és aktívan használnám a készüléket, és ha azt mondom, hogy szeretném 4 évig stabilan használni, akkor sokat kértem? Van egy pár osztálytársam, akinél az 5 is villámgyors, sosem akad meg.

2016. nov. 13. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Ezek alapján neked pont jó az iPod Touch. És az is csak 80000
2016. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az már nekem érné meg, akkor inkább az M5. Ha nem az M5, akkor a 6S. Csak nem tudok dönteni.
2016. nov. 13. 17:18
 3/27 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem? A Touch gyakorlatilag az iPhone 6C, csak nem lehet vele telefonálni. És azt írtad, hogy neked ez amúgy sem nagy probléma
2016. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hát telefonálni...


Nem volt mobilnetem, de telefonálni akarok ember.

2016. nov. 13. 17:26
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor akarjál, én már vagy 2 éve nem telefonáltam (okostelefonon) ember
2016. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ja, te nem telefonáltál, akkor nekem se kell. Értelek.
2016. nov. 13. 17:58
 7/27 anonim ***** válasza:
10%
Hallod bäszd meg ajánlottam valamit, börtönbe nem akarsz küldeni?
2016. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó. Tényleg jó lehet az iPod Touch, és értem én, hogy miért ajánlottad, de nekem sajnos nem tetszik, és most, hogy tudom, nem lehet vele telefonálni, kiesett a körből. De azért köszi.


M5 vagy 6S van versenyben csak. De mivel a Z5 olcsóbb, mint a 6S, így az is versenyben van.

2016. nov. 13. 18:08
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Úgy reagáltál, mintha lehetetlen volna az, hogy valaki nem telefonál. Én nem szoktam. Kész, ennyi. Egyébként ezek közül iPhone. Ismerősömnek Sony telefonjával kamera hiba volt, kicseréltették, de azzal is ugyanaz a hiba volt.
2016. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekem az SP-m meglepően strapabíró volt, nagyon sokat dobáltam, és nem vigyáztam rá, ez igaz. A vége mégis az lett, hogy beázott.
2016. nov. 13. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!