Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iPhone 6 os telefon...

Bzsoltika kérdése:

Vettem egy iPhone 6 os telefont jofogason keresztül s olyan problémám lenne hogy hálózat tiltott a telefon (tudtam róla) ha kifüggetlenítettem más hálózatot el e fogad eredetileg telekomos volt?

Figyelt kérdés
Megvettem mint iPodot olcsón csak aztán jó lenne ha működne telefonként is s nem két telefont kellene hordjak magammal.Légyszives ezzel hogy loptam meg satöbbi kíméljetek meg!Köszönöm!

#iphone tiltott #iphone 6 tiltott
2017. jan. 19. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Kössz a kedves választ
2017. jan. 19. 19:15
 2/2 anonim ***** válasza:

"hálózat tiltott a telefon (tudtam róla) ha kifüggetlenítettem más hálózatot el e fogad "

Az nem hálózat tiltás.

Hanem az IMEI került tiltólistára, azaz GSM hálózaton már nem fog működni csak segélyhívásra. Az mellékes hogy az NCK le van zárva mellette.

Szóval félrevezető a megfogalmazásod.

2017. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!