Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legolcsóbb megoldás...

Mi a legolcsóbb megoldás külföldi mobilnetre?

Figyelt kérdés
Egy hetet leszek Hollandiában és arra az időre kéne mobilnetet intézni. Milyen megoldások vannak erre, ami megéri? T-mobilos vagyok

2016. nov. 22. 18:08
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
Ha a telefonod hálózatfüggetlen, akkor egy holland prepaid SIM. A roaming töredékébe kerül...
2016. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Travel & Surf EU L roaming csomag:

[link]

1 hét 1GB 5000,- ez olyan 17 euró. Nem tudom, ennél olcsóbban kapsz-e kint SIM + adatcsomagot.

2016. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kapsz kint olcsóbban, sokkal olcsobban
2016. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ehhez a csomaghoz a saját sim-emet is használhatom vagy egy újat kell vennem?
2016. nov. 23. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló,


Azt írja, hogy SMS-ben is meg lehet rendelni, szóval gondolom igen, de biztosan nem tudom. Úgyhogy inkább kérdezz utána nálik.

2016. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lykamobil, a legfwltörekvőbb olcsó szolgáltató európaszerte,( csak kelet europában nincs) 1gb mobilnet 5euro
2016. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
www.lykamobil.nl
2016. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!