Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam át az AppStore...

Hogyan állítsam át az AppStore-t németre?

Figyelt kérdés
A vodafone alkalmazását kéne letöltenem, hogy lássak mindent, ami fontos (többek között a netemből mennyi van még), de nem tudom letölteni, mert nem találja. Valószínüleg csak németül elérhető (itt élek). Átállítottam a telefon nyelvét németre, a magyart töröltem, régió is Németország, appstore viszont nem, így amikor rámennék az app linkjére, kiírja, hogy nem található tétel. Ha a nevét írom be, akkor se jó (MeinVodafone).
2017. jan. 20. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben sikerült átállítanom (kijelentkeztem icloud-ból, appstore-ban le akartam tölteni, de amikor kérte az icloudot akkor új fiókra mentem, ott németországot állítottam be, de nem csináltam meg az új fiókot, hanem itt ki is léptem, és beléptem a sajátomba), tehát mostmár az appstore is német. De még mindig nem találja. Vodafone-nál amikor voltam ott még magyar volt, azt mondták állítsam németre és meglesz elvileg.
2017. jan. 20. 19:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag az icloud-on keresztül az appleID-t kellene németre állítani de nem tudom hogy kell
2017. jan. 20. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az App Store-t a telefonon, menj az ajánlott alkalmazásokra (csillag lent), menj az oldal aljára, nyomj az apple ID-dra, IP megtekintése, ott tudod átállítani az országot.


Elképzelhető, hogy német fizetési adatokat kell megadni (cím, kártyaszám).

2017. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ID megtekintése, nem IP.
2017. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, közben megoldottam.

Hátha más is jár így: Beállításokban iTunes és AppStore > icloud címedre rányomsz > ID emgtekintése > Ország,régió > országot beállítod. Nekem meg kellett adni a fizetési adatokat (ahogy a kedves válaszadó is írta), és csak akkor váltott át. Így már megtalálta az alkalmazást, és le is tudtam tölteni.

Még egyszer köszönöm a választ, bár mire leírtad, sikerült megcsinálni (2,5 óra szenvedés után).

2017. jan. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!