Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok letölteni olyan...

Hogyan tudok letölteni olyan alkalmazást iPhone-ra, hogy nem frissítem?

Figyelt kérdés
Vannak olyan alkalmazások aminél kiírja, hogy csak i.o.s 8. vagy újabb softwarere lehet telepíteni, ezért frissítenem kell. De most még nem tudom frissíteni, majd csak jövőre, de addig, higy tudnék alkalmazásokat letölteni? Pl ott van a snapchat amit viszont nem értek, hogy miért nem engedi, mivel volt iPhone 4-re is letudtam tölteni amin viszont biztos, hogy nem volt újabb software, és instagramot sem tudok vagy tumblrt...segítsetek légyszi, és a szar az iPhone hozzászólásoktól kiméljetek. Egyébként most iPhone 5-öm van.

#IOS #iPhone 5 #appstore probléma
2016. dec. 19. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"most még nem tudom frissíteni,"


Miért is?

2016. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:
2016. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mert leejtettem a telefonomat, és nem működik a lock screen gombja ezért olyan eszköz felhőt használok, és újra kéne indítanom, de félek, hogy nem tudom majd újra bekapcsolni.
2016. dec. 20. 10:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és ugye kikéne adnia az új frissítéseket a settings>general>software update-nél az új frissítéseket de nem adja ki
2016. dec. 20. 10:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval csak laptop segítségével lehet frissíteni
2016. dec. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!