Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megjelenik a galaxy s8...

MuSky kérdése:

Ha megjelenik a galaxy s8 mennyivel lesz olcsóbb az s7?

Figyelt kérdés

miután kijön egy új modell szokott esni a régebbiek ára de kíváncsi vagyok kb mennyire lehet számítani?


2017 early, de olyan is olvastam, hogy február 26 meg azt is, hogy áprilisig fog megjelenni szóval valószínű már csak pár hónap.


gondolkozom, hogy most vegyek S7-et vagy megvárjam amíg piacra kerül az s8 és majd akkor



2017. jan. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg le fog menni az ára, de nem olyan nagy mértékben. Persze pár hónap múlva biztos olcsóbb lesz, már csak az idő múlása miatt is. Ez inkább rajtad múlik, hogy inkább most drágábban, vagy később olcsóbban. Mindenesetre itt van egy link, ahol egész olcsón megkaphatod: [link]
2017. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pontosan 35.783 ft-tal
2017. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh az igazán szörnyű hír, 36,697-re számítottam
2017. jan. 22. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!