Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb a Samsung...

Mennyivel jobb a Samsung Galaxy A5 (2016), mint az A3 (2016)? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, ez lesz az első okostelefonom, és jól szeretnék dönteni, normál esetben az A5-öt választanám, mert olvastam róla, hogy mennyivel gyorsabb, stb.. viszont én nem vagyok jártas az ilyesmiben.. csak az tart vissza az A5-től, hogy attól félek, kicsi hozzá a kezem, hogy egy kézzel fogjam, és kényelmesen használjam. Már fogtam kézben az A5-öt, de viszont nem próbáltam, hogy kényelmes-e 1 kézben tartani.. arra gondolok, hogy talán ez nagy hátrány lehet az utcán, ha pl meglöknek, és kieseik a kezemből.Mennyire nagy a különbség a 2 között?

#különbség #jobb #okostelefon #A3 #Samsung galaxy okostelefonok
2017. jan. 12. 09:31
 1/7 A kérdező kommentje:

link az A3-hoz: [link]

link az A5-höz: [link]

ha neketek volt már mindkettőből, vagy csak az egyikből, mi volt a tapasztalat?elvileg az A5 néha belassul, és rengeteg RAMot eszik, igaz?

2017. jan. 12. 09:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Az A5 jobbnak tűnik:

[link]


2GB RAM van benne szemben az A3 1,5GB-jával, szóval ha az A5 akad, akkor az A3 is akadni fog. A fenti linken a méreteket is megtalálod, az alapján ki tudod próbálni, melyik mekkora (pl. kivágod egy kartonlapból). Ha sokat videózol, netezel, akkor jobb a nagyobb kijelző. Nézzél hozzá valamilyen strapabíróbb tokot, mint pl. ez:


[link]


Vagy ha extrakétbalkezes vagy, akkor valami ilyeneket:

[link]

[link]

2017. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt #2, annyit hozzátennék, hogy a fenti linkek az amerikai amazon-üzletből vannak, szóval lehet, jobban megéri magyar vagy európai boltokban venni a tokokat.
2017. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de az, hogy néha belassul, elvileg az ujjlenyomatolvasó miatt van, amiről azt mondják, az A3-ban sokkal jobb, és az nem is szokott lelassulni emiatt.

Itt a link a videóhoz, ahonnan szedem ezt: https://www.youtube.com/watch?v=pOFFTPsXlK8

2017. jan. 12. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor jelent meg mindkét telefon, plusz ugyanannak a szériának két tagja -- egy olcsóbb, egy drágább. Szerintem ugyanazok az "alapanyagok" vannak mindkettőben, kivéve persze a CPU, RAM stb., amiben az A5 a jobbat kapta. A5-öt használó ismerőseim nem panaszkodtak rá, én ennyit tudok róluk.
2017. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En 13 vagyok es A5 16om van. Egy kicsit nagy...egy kezzel nem nagyon lehet rajta irni...de vidit nezni az álom 😍

A RAMot tenyleg eszi de en amikor belepek akkor mindig "kitakaritom". Es akkor jo.

En most karira kaptam, en is sokat gondolkodtam hogy melyik l3gyen...

Az A3nak sem olyan durvan keves az a 1.5GB ram, mert annak ugye kisebb a kijelzoje ezert nem hasznal olyan sokat.

A kamerajuk ugyanolyan. Nagyon szep kepeket csinal😍

Az A3ba nincs ujjlenyomatolvaso az A5be van, de nem valami jo...altalaban mindig csak masodikra vagy harmadikra veszi be az ujjamat...

En nagyon szeretem az A5ot!!! Megeri nagyon jo telo! Es ha minden igaz akkor hamarosan erkezik az egesz A szeriara (szoval az A3ra is) az android 7.0 Nougat frissites.

Remelem segitettem 😉

Ha meg van valami kerdesed nyugodtan irj...mert szinte mjndent tudok rola mert ilyen ""telefonmániákus"" vagyok.

2017. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es, azthiszem nincs több kérdésem, köszi a segítséget, és a többieknek is köszönöm. :)
2017. jan. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!