Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol és hogyan lehet mobilt...

Hol és hogyan lehet mobilt feltölteni úgy, hogy személyesen kp-ban fizetek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy például póstán, tescoba is szoktam láttni kasszánál ilyen 5ezres kártyát bár az nem tom, hogy hogyan működik, szóval postán kívül hol és hogyan lehet? (illetve ha előfizus a teló az baj-e)?

2017. jan. 21. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
előfizust hogy töltöd előre?
2017. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Bemész bármelyik benzinkútra, feltöltik neked...De előre szólok hogy előfizus telefont nem szokás tölteni, mert nem lehet...
2017. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl. benzin kúton

Bemész, megmondod, hogy mit és mennyivel akarsz tölteni, beütöd a számot, odaadod a pénz, széles mosollyal távozol.

2017. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk akkor, hogy feltöltős-e a mobilod, vagy előfizetéses, mert összevissza mondod, és baromira nem mindegy.

Amúgy lassan egy sima ABC-ben vagy dohányboltban is feltöltik neked.

2017. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
újságosnál. nem baj, nekem is volt olyan, hogy volt egy limit és azon kívül feltölthettem
2017. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 telóról van szó egyik dominos azt simán lehet tudom, de anyám szereti lebeszélni a havi keretét (az ÖVÉ előfizus) ezért kérdeztem, hogy azon felül lehet-e tölteni rá. Egyébként a tesco lenne nekem legegyszerűbb szóval ott mik azok a kártyák a kasszánál?
2017. jan. 21. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:

"havi keret" ?


Milyen csomagja van, hogy havi keretes?


Telekom ECO (mix)?

Mert akkor arra ugyanúgy lehet tölteni

2017. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!