Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál részletfizetésre...

Telekomnál részletfizetésre vásárolhatok 20 évesen, úgy hogy nincs munkahelyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy Galaxy S7-et, mivel van ez a Januári - 15% kedvezmény. Így már kitudnám fizetni részletre az S7 árát. Like S csomaggal rendelném mert én egyetemista vagyok, 20 éves, ahogy fentebb is írtam. Olvastam a Telekom oldalán és azt írják hogy:


"Előfizetéssel együtt vásárolt készülék esetében - az akcióban nyújtott kedvezményeink igénybe vételének érdekében - előzetes fizetőképesség vizsgálatra van szükség, ezt szintén telefonon végezzük."


Kérdés hogy mit jelent az hogy "fizetőképesség vizsgálat"???



2017. jan. 22. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, mit jelent ez (bár én is melóhelyre tippelek).
2017. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vásárolhatsz.
2017. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Tóth József!


Szerintem arra lesznek kíváncsiak hogy van-e rendszeres havi jövedelmed. "telefonon azt mond az ember amit akar." Igen, csak a telefonos adategyeztetés arra vonatkozik hogy felkérnek arra, küldj nekik email-ben (vagy személyesen, esetleg postai úton, futárral, meghatalmazott személlyel, törvényes képviselővel, faxon, stb.) egy igazolást az elmondottak alapján, vagy azt mondják rögtön hogy felejtsd el a témát.

Távollévők között is köttethet szerződés, a feltételeket ilyenkor magában a szerződésben rögzítik. Az előzetes vizsgálat, a ráutaló magatartás (a rögzített telefonbeszélgetéskor elhangzó tájékoztatást követő önkéntes beleegyezésed), illetve a postai úton kézbesített szerződés aláírt példányának visszaküldése lehetővé teszi ezt. A szerződés kitételt tartalmaz arra az esetre is, amikor a szerződő fél hibájából szerződésbontásra kerül sor. Ez többnyire viszonylag nagy összegű kötbér megfizettetésével kártalanítja a a szolgáltatót. Mindezek figyelembe véve járj el körültekintően az ügy kapcsán.


A 1430-as díjtalan ügyfélszolgálati számon részletes ismertetőt kapsz a feltett kérdéseid kapcsán. Hivatalosan, első kézből, személyre szabva.

További szép napot.

2017. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt a választ.

A legtisztább az lesz ha holnap bemegyek egy Telekom üzletbe.

Mégis, egy 20 évesnek mi lehet havi jövedelem?

Például, kapok havonta ösztöndíjat, gondolom ez már felér egy jövedelemmel, és a részletfizetés árát fedezi is bőven, ez az összeg.


Holnap bemegyek egy Telekomba, mert pontos választ nem kaptam arra eddig senkitől, hogy mit jelent ez a fizetőképesség vizsgálata, lehet hogy egy ilyen ösztöndíjat nem fogadnak el, és azt mondják hogy fizetőképtelen vagyok...

2017. jan. 22. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem vehetsz, de hogy miből fizeted az a te bajod
2017. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18(19 lassan) dolgozom + tanulok, tehát annyira nem lehetetlen az önálló jövedelem. Bár én elvből nem veszek részletre telefont, de ez már más tészta.
2017. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!