Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiírja a telefonom mostanában,...

Kiírja a telefonom mostanában, hogy "Rendszer UI leállt. " Mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A telefonom egy Samsung Galaxy Ace 3-mas példány.

2017. jan. 22. 20:07
 1/6 anonim válasza:
Nekem is tegnap kezdte ezt el csinálni és nem tudom mi lehet a baja, valaki segítsen gyorsan. Uailyen készülékem van!
2017. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem s2 van, pár napja nekem is ezt csinálja. HELP !
2017. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Itt a teendő :


1. Le kell törölni minden applikációt kivéve azokat amelyek nagyon fontosak számotokra (amik a legrégebbiek).

Lehet hogy van az appok között olyan is amely virusos és az fertőzte meg a telefonodat .


2. A nagytakaritás után próbálgassátok meg még egy párszor nyomkodni a Home gombot , kisebb-nagyobb időközönként . Erre azért van szükség mert lehet hogy avirus gyorsan de lehet hogy lassan távozik a gazdatestből.Ezt kisérletezzétek 2 - max.3 napig .


( Nekem ez bevált és 1 héten belül megszabadultam a virustól/hibától :DDD )


3. Ha idáig sincs semmi előrehaladás , akkor nincs már semmi más hátra , "Hard Reset"-elni kell a telefont . ( gyári visszaállitás )

2017. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utolsó vagyok :


Ez egy általános hiba a Samsungnál ,mint az akkumulátor felpúposodása egy bizonyos idő után.

Előbb vagy utóbb minden samsung készüléknél észlelhető .

Nekem S3-am van.

2017. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szveisti válasza:
100%

Ez szimpla alkalmazás hiba! A "google szolgaltatasok" a ludas!

Nálam a "google kereső" szolg. megjelenítője ütközött a gyári UI-val! Letöröltem és láss csodát jó lett. :)

Remélem segítettem!

üdv,

szveisti

2017. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Android előbb-utóbb mindig össze fog omlani. Hiába van egy jó hardverrel bíró telefonod.
2017. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!