Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a mostanában megjelenő "liquid folyékony védőcuccokról telefon, smartwatch kijelzőre?

Figyelt kérdés
Mostanában sok ilyet látok reklámban,neten, stb. Valakinek tapasztalat vagy valami ? Nem kamu ? Működik stb..

2017. jan. 22. 23:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Itt egy link pl. [link]
2017. jan. 22. 23:23
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy még egyszer valaki beleessen abba a hibába mint én hogy 5000 ft-t megveszi felkenik és rájön később vagy még mint mi 24 órán belül hogy egy humbuk átverés!!! Teljesen új tabletemre kenték fel a jótállás elkészítése után1 perccel kenték fel mert ott árulták nem messze a vevőszolgálattól! varázsolt a hostess hölgyike nekem egyet kenegetett szemüvegtölővel mint Uri Geller MUKODJ! Csak másnap reggel pár perc használat után láttuk hogy karcos az új táblagépem! Visszamentem reklamálni nincs lehetőséged pénzt vissza nem adnak! Bottal üthetem a nyomát az 5000 ftomnak!
2018. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!