Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki használt már ilyen...

Valaki használt már ilyen folyékony fóliát telóra, tabletre? Többi lent


2015. febr. 15. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


3,5 csillagra lett értékelve, ami azt jelenti nem teljesen átverés, de nem is egy csodatermék.

2015. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobb a normál fólia?
2015. febr. 15. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

én is fenntartásokkal kezelném, próbáltam már régebben iPhone-omon, de azt azért tudni kell, hogy nagyon szoktam a dolgaimra vigyázni, tehát lehet ennek is köszönhető, hogy egy darab karc se lett rajta fél év alatt.


amúgy vicces sztori, szerintem valaki ilyen hirtelen fellángolásból megpróbálta forgalmazni itthon...aztán nem kellett senkinek. csináltak neki facebook oldalt, ott állandóan lehetett nyerni is, de lehetett kérni is, én így jutottam hozzá, aztán szerintem senkinek nem kellett, a berendelt mennyiséget meg vélhetően ingyen elosztogatták...én továbbadtam 3 ismerősömnek is, ők is kaptak...:D

2015. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem van, használtam egy darabig de inkább vettem egy xprotector üveget rá, ez a folyékony cucc annyit csinál, hogy nagyon sima lesz tőle az üveg, lecsúszik róla minden, emiatt nem tudja megkarcolni se, de nálam 2-3 nap alatt teljesen lekopott (nadrágzsebben tartom a telefont) és ilyenkor egy kicsit matt is lett a kijelző, amíg be nem kentem újra, szerintem nem ér semmit, az edzett üveg a legjobb
2015. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
üveget használok, csúszott betonon aszfalton egy karc nincs rajta mondjuk az ára is megvolt 25 eur de ha belegondolok egy kijelzőcserébe akkor ahhoz képest nem drága
2015. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Kb egy hónapja tették rá nekem ezt a fix it-et pár napja hajoltam le bekötni a cipőm és kicsúszott a zsebemből a telefon a parkettára és betört a kijelzőm úgyhogy ennyit erről. Semmit nem ér senki ne csináltassa meg. Iphone 7 em van és előtte volt kijelző cserém úgyhogy örültem.

2017. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hogy megcsináltassa bárki is engem 5000 ftal húztak le a Le Woop nevű bodegánál a kis csini hostessek! vadiúj tabletemet vittem oda még a jótállás is 1 perces volt rajta mikor megcsinálták! másnapra tele volt karcokkal pár perc használat után! Legyetek óvatosak! Csak az üvegfóliát ajánlom! Tabletre meg tokot!!!

Nehogy még egyszer valaki beleessen abba a hibába mint én hogy 5000 ft-t megveszi felkenik és rájön később vagy még mint mi 24 órán belül hogy egy humbuk átverés!!! varázsolt a hostess hölgyike nekem egyet kenegetett szemüvegtölővel mint Uri Geller MUKODJ! Csak másnap reggel pár perc használat után láttuk hogy karcos az új táblagépem! Visszamentem reklamálni nincs lehetőséged pénzt vissza nem adnak! Bottal üthetem a nyomát az 5000 ftomnak!

2018. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Chrisstian_ válasza:
Én idén ugrottam be a jó szövegű értékesítő kollégának a Tesco bejáratánál. Sajnos csak utólag olvastam a negatív véleményeket, ezért a szilikon tokot vissza is tettem a készülékre, mert egy kijelző csere sokkal nagyobb kar, mint az a 12e Ft, amivel bepaliztak. Fóliát eloszor nem rakattam vissza rá és pár hét után meg is jelentek a karcok a kijelzőn. Úgy látszik időről időre felbukkannak gyémánt kristályok a zsebemben, mert az illető szerint csak azzal lehet megkarcolni a kijelzőt, annyira jól véd. Lehet, h ennek orulnom kellene.
2020. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!