Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártya formázás probléma -...

SD kártya formázás probléma - hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 gigás SD kártyámra az elmúlt 2 évben csak zenét raktam. Pár hete se rárakni, se törölni nem tudok róla semmit - írásvédett. Próbálkoztam telefonon keresztül leválasztással, formázással de mindkét opció szürke, nem tudok rányomni. Gépen keresztül nem tudnám megoldani, nincs átalakítóm. Nagyon hálás lennék a segítségért.


(Samsung Galaxy S3 - ha ez számít valamit)



2017. jan. 23. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, milyen segítséget kérsz? Megmenteni a zenéket, v.megmenteni a memóriát? Az átalakító mire kellene?
2017. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normál SD, akkor az oldalán van egy mini kapcsoló, amit át kell kapcsolni.
2017. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutass már egy galaxy s3-at, amibe normál sd kártyát teszel...
2017. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, azt csak most látom, igaz, ááááááá, de gáz!

:-)

2017. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kártyaolvasót. Holnap az első számtek boltban vagy áruházban megteheted, filléres vacak. A kártyaolvasót használó emberek derűsek és nyugodtak, mert nem kell minden szart a telefonban meg a fényképezőben megharcolniuk :)
2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!