Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb venni?...

Melyiket érdemesebb venni? Huawei p9 lite vagy Iphone SE?

Figyelt kérdés
Leginkább fényképezésre és netezésre használnám. Tudom, hogy kétszer annyi az Iphone, de érdemes megfizetni azt, megéri? És hosszútávra tervezek telefont venni és most ezek között gondolkodom. Eddig csak gombos telefonom volt, ez lesz az első okostelefonom. Jöhetnek tapasztalatok is, illetve melyiknek mi az előnye meg hátránya.

2017. jan. 23. 15:27
1 2
 1/14 BM-Striker ***** válasza:

iPhone SE árkategóriában inkább Huawei P9-et vegyél.


Középkategóriában Honor 7 lite-ot.

2017. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Huawei p9 lite

az iphone SE kiment a divatból másrészt a kamera szempontjából ha már iphone,akkor inkább a 6,de az meg nagyon drága szóval,én a huaweit ajánlom

2017. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az SE miért ment ki a divatból? 2016-ban jelent meg én úgy néztem
2017. jan. 23. 15:42
 4/14 anonim válasza:
A huawei P9 lite a világ legjobb árában lévő telefon, ha még vízálló is lenne akkor már szinte csak iet árulnának (legalábbis androidból).
2017. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Kiment a divatból :') Nem divattelefon, mint ahogy sokan hiszik. Teljesen jó, használható telefont. Kategóriájában a legjobb. Android-félről meg nem tudok nagyon nyilatkozni.
2017. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de nekem nem is divattelefon kell
2017. jan. 23. 16:51
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Akkor nem érdemes iPhineon gondolkodnod.
2017. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
#7 Hah :) Még jó, hogy aki használt iPhone-t, az tudja, hogy nem így van. Az android nem ér az iOS közelébe se. (nem teljesítményre gondolok, és ez egy egyéni vélemény).
2017. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Trevor. ***** válasza:
Az iPhone túlárazott. Nyilván jobb, mint a P9 Lite, de nem éri meg az árát. SE árán sima P9.
2017. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha már az iPhone SE árkategóriájában gondolkodsz, akkor szerintem inkább Huawei Honor 8. Fényképeket is szépet készít, és a SE-nél kicsit gyorsabb is már (Kirin 950 proci kicsivel jobb mint az Apple A9-es proci) A tárhely is elég, és bővíthető is. (A SE-ből a 16GB-os változat csak szenvedés lenne)

De ha inkább spórolnál, akkor a P9 Lite is tökéletes, ár érték arányban az is nagyon jó telefon.

Meg szerintem a legfontosabb, ha netezni akarsz sokat, akkor az iPhone SE 4 colos kijelzője kicsi lenne, vagy a Huawei telók 5,2 colján sokkal kényelmesebb olvasni, kezelni.

Meg még valami, az okostelefonok kijelzője kényes pont, ezért akármelyiket is veszed, érdemes rá szilikon tokot, meg esetleg üvegfóliát is venni hozzá.

2017. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!