Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen számokat gyerekkent...

Ismeretlen számokat gyerekkent fol szokas venni?

Figyelt kérdés
Tok sokszor hivogatnak ismeretlen szamok, ti fol szoktatok venni?

2017. jan. 23. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, ha felveszed, alapvetően nem árt (remélhetőleg). Nem mondasz neki semmi lényegeset, és nem lesz baj. Lehet, téves szám (mert pl rosszul adták meg neki, és ő tovább adta, ilyesmik). Engem is rengetegszer kerestek Szabó Éva néven férfi létemre.
2017. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2017. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerekként sem vettem fel, felnőttként sem. Ha rosszul adtak meg valakinek egy számot, majd rájön.
2017. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oke koszi
2017. jan. 23. 17:25
 6/8 Trevor. ***** válasza:
Nem szoktam fölvenni. Ha annyira akar valamit, küld SMS-t.
2017. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vegulis igaz
2017. jan. 23. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

nem venném fel a helyedben, inkább apukádnak adnám oda ilyenkor, hogy kérdezzen rá, ki az.

Amit viszont Te is simán megtehetsz, hogy beírod a saját neved a google-be és megnézed mit dob ki. ugyanígy a telefonszámoddal, több variációban, pl: +3630xxxxxxx, 0630xxxxxxx, stb.

Lehet megadtad valahol, ami kifutott az internetre, így most valaki felbátorodott.

Ha valami olyasmit találsz,(pl. az én adataimat a Badoo "lopta" és csinált nekem egy profilt amin pasi létemre 21éves nő vagyok) és nem tudod magadtól törölni a profilt, ne félj a szüleidtől segítséget kérni!

Csak ésszel ;)

2017. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!