Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás elött állok...

Telefon vásárlás elött állok es nem tudok dönteni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig egy Lg g3am volt. Huawei mate 9 , samsung galaxy s7edge vagy iphone 6s.
2017. jan. 24. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A három felsorolt közül:

Ha androidosat akarsz, akkor S7E, ha iPhone-ra szeretnél váltani, akkor nyilván a 6S. Ez a kettő között tényleg az dönt, hogy Androidot vagy iOS-t akarsz-e.


Mindenképp nézz valami jobb tokot hozzájuk. Én a Spigent ajánlom, de persze rengeteg jó márka van. Az ő kínálatukat itt tudod megnézni, persze venni onnan vegyél, ahol olcsóbb:

[link]

(--> shop --> választ)

2017. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a nagy kijelzomeret, akkor egyértelműen Mate 9.
2017. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
53%
Most tényleg a Mate 9 a nyerő, de kis türelem, jön a G6 február végén!
2017. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Mate 9

Bőven erősebb az s7e-nél.

2017. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S7 Edge. Nagyon szép, designos telefon, főleg Coral színben gyönyörű. Szerintem ezt válaszd, mert: Vízálló, jó kamera, gyors töltés, szép kijelző, Exynos 8, NFC, nagy tok-kínálat, megbízható, stabil software. A Spigen tényleg jó tokokat gyárt, de ha szereted a letisztult, elegáns kinézetet is rá akkor mindenképpen nézd meg rá a Ferrari tokokat, szerintem gyönyörűek. A másik dolog ami szépen mutat rajta az az iClear Shield Matt vagy Carbon Fiber fólia, viszont ezt kicsit nehéz felrakni (van videó youtubeon, nézd meg, ott bemutatják hogy hogy néz ki és hogy kell felrakni), és elrejti a telefon szép megjelenését, mivel teljesen letakar mindent.
2017. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!