Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S6 avagy sony...

Samsung galaxy S6 avagy sony xperia X érné meg jobban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 14:16
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Miért pont ez a kettő?


Amúgy disznóság, hogy az X-et szolgáltatók forgalmazzák nálunk, de az X Performnace-et, ami esetleg tényleg S6 rivális, azt nem.


Egyébként azért kérdeztem, miért pont ezek, mert mindkettő teló "sántít". S6 nem bővíthető, X kamerája meg nem valami fantasztikus (mármint a fotói, mert érdekes módon más gyártók telóiban ugyanez a Sony kamera tökéletesen dolgozik).

2017. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árfekvésben jobb telefonokat is lehet kapni ennél a kettőnél, pl. Honor 8
2017. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert azt akartak adni nekem ajándékba a sony x telefont csak azért mégis csak megkérdeztek elötte
2017. jan. 24. 15:51
 4/5 BM-Striker ***** válasza:
90%

Az Xperia X jó telefon, de nem legjobb az árkategóriájában.


Ha választhatsz, akkor ennyiért a Huawei P9 pl. jobb lenne, de egyébként szívni nem fogsz ezzel sem.

2017. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, többen is mondták már hogy a sony x úgymond alsó csúcs felső középketegóriás telefon úgyhogy olyan rossz nem lehet,na meg alapból sony párti vagyok disájn végett
2017. jan. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!