Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom arany és platinakártyá...

Telekom arany és platinakártyás pontbeváltás készülékváltásnál. Hogy is van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Új készüléket szeretnék vásárolni készpénzre. Édesapám nevén van az Ő és az Én előfizetésünk, az enyém Mozaik S, az övé pedig Next S.. Nagyon régóta itt vagyunk már így ketten, rendszerint egész nagy telefonszámlákat fizet be édesapám.

Nos, nézelődtem a pontbeváltás menü alatt, és ezt írja az enyémnél, hogy : beváltható kapcsolatpont egyenleg 360pont, és arany szintes, övénél pedig kb 480 és platinás.

Azt olvastam, 1 pont = 1 FT, most tényleg kiszúrja a szememet a telekom 360 forintos segítséggel készülékvásárlásnál? :D Hát köszi, nem kell :D

Vagy valamit félreértelmeztem?



2017. jan. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nem értettél félre semmit. bár én ezt a 480 pontot kevesellem amúgy is picit. Nekem move m-be gyűlt össze 2 év alatt kb 1000 pont(és nem beszéltem túl).

Mellesleg a beváltás érdekes rész. Netes vásárlásnál én nem engedte kiválasztani, hogy a pontjaimat is levásárolom, gondoltam én, majd amikor bemegyek a készülékért elintézem, ott azt mondták rendelésnél kellett volna, amire mondtam hogy nem engedte kiválasztani.. bár nem spóroltam volna semmit, azzal az 1000ft kedvezménnyel sokra megyek..

2017. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ilyen egy szolgáltató... Telenornál egy cimborám több ezres segítséget kapott
2017. jan. 18. 17:41
 3/5 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Szia!

Fel kell őket hívni, szar a rendszerük. Én sem tudtam beváltani fel éve akartam venni telot.

Felhívtam, telefonon simán le rendeztük. Am, nagyon kevés az a pont, 16000 volt nekem, 1 év alatt gyűlt össze.

2017. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevés ez a pont, de szeirntem nem mindenki teheti meg, hogy havi szinten 80-90e ft-ot fizessen be, mint te. (mert ugye, minden 500 ft után jár 8 pont.. )
2017. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó pont bevaltas? Mennyire nagy telefonszamlak? Miért nem hivod a 1430at?
2017. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!