Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont ajánlotok?

Milyen okos telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most jutottam oda, hogy feltétlenül vennem kell egy okos telefont. Kicsit utána olvastam és ezek után talán az androidos tűnne jobbnak. De milyen legyen? Szempontok: ne legyen túl drága, ne legyen túl komplikált. Nem sok mindenre fogom használni a telefonáláson kívül, de egy bizonyos dolog miatt mégis szükségem van rá.

2017. jan. 24. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

De mit szeretnél?

- jó képeket/videót csináljon?

- nagy felbontása legyen a kijelzőnek mert videót néznél rajta?

- kínai-kínai is jó? (ugye azok "elvileg jók" és ár-érték-arányban verhetetlenek)

- Vagy esetleg valami "ismertebb" márkát szeretnél mint samsung/sony/htc/lg/stb?


"de egy bizonyos dolog miatt mégis szükségem van rá."

Írd le hátha szempont lehet

2017. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Amiket felsoroltál, egyik se kiemelt szempont. Az okos telefonra egy online üzlet miatt van szükségem, de ahhoz mindenképpen. Nézegettem külföldi oldalakon és jóval olcsóbbnak találom az ottaniakat. De nekem az is fontos, hogy a mostani kis buta Nokiámból át tudjam tenni a SIM-kártyát, vagyis hogy a régi számomat vihessem tovább.
2017. jan. 24. 17:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit átböngésznéd ezt az oldalt? [link]
2017. jan. 24. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Erről az oldalról teljesen tökéletes neked az első Xiaomi. Ha viszont márkásabbat akarsz akkpr egy Iphone 5st ajánlok ott biztosan nem tudsz összezavarodni,kompakt,erős hardware a mai napig, viszonylag olcsó.
2017. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!