Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lenne egy aláírásgyűjtés a...

Ha lenne egy aláírásgyűjtés a kék színű, norvég mobilszolgáltató ellen, aláírnád az ívet?

Figyelt kérdés
Az aláírásgyűjtés célja az volna, hogy induljon hatósági vizsgálat ellenük, aminek végén esetleg kapjanak büntetést.
2017. jan. 26. 17:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Aha, én égtem be.

Korábban keljetek fel kisfiúk!

A képek 2014. augusztus 12-én készültek.

És meg is jelentek egy fórumban:

[link]

A srác az egyik Telenor vezér házánál is volt tüntetni.


Ki égett be édes öcsém? Ez az ügy azóta már le is zárult. Gondolom jól megb...ták egyrészt illegális közterület-foglalásért, másrészt egy ember _magán_ lakása előtt tüntetésért, mert ez utóbbi már zaklatás, egy munkahelyi ügy miatt csak a céghez lehet menni. Hozzám jött volna, a kutyákat engedem rá, az biztos...

2017. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nahát, milyen érdekes, itt van a kezemben az a napszemüveg tok, ami az aláírásgyűjtő asztalon is ott van:


[link]


Na ez vajon hogy lehetséges, te barom!? Gondolkozz rajta egy kicsit!

2017. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Te égtél be, mert úgy tetted fel a kérdést, hogy "Ha lenne egy aláírásgyűjtés"

Szóval egy rég megtörtént ügy kapcsán teszel fel kérdést? Nagyon szerencsétlen lehetsz.

A másik fpruimos nem lehetsz te, mert veled ellentétben ő értelmes dolgokat ír, értelmes módon. Te meg egy primitív tróger vagy. Az hogy a képekhez hogy jutottál, már nem is érdekel.

Kár hogy nem most van a gyűjtés, kicsit meg lennél dádázva, pár liter festékkel meg le lenne archiválva a gyűjtésed.

2017. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kapsz még akkor egy pár fotót, had égjél :)


[link]


Ez itthon készült, a tüntetés előtti este.


Szeretnél még bizonyítékot a beégésedre? Vagy ennyi nem volt még elég? :)

2017. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy meg a kérdést nem én tettem fel, te ostoba paraszt! Ha én tettem volna fel a kérdést, akkor oda lenne írva, hogy a "Kérdező kommentje", te szerencsétlen!
2017. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
A kérdést én tettem fel, 24# észkombájn, és amikor feltettem, még nem tudtam, hogy valaki csinált már ilyet.
2017. jan. 28. 20:08
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Nahát, milyen érdekes, a képen látható levélnehezékből is volt véletlenül itthon egy példány:


[link]


Ennyi véletlent!


Ismerd már be, hogy beégtél!

2017. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nahát, véletlenül a kamera típusa is ugyanolyan, mint az exif adatban:


[link]



EKKORA ÉGÉST, EMBER!!!

2017. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Leírom még egyszer, igen, én tüntettem a Telenor vezér háza előtt, és igen, én gyűjtöttem aláírást is. Megtehettem, mivel bejelentettem a rendőrségen, illetve regisztráltam a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságnál adatgazdának, így teljesen törvényes volt, amit csináltam.


Igen, én írtam erről a Prohardver fórumán is. Tehát igen, kedves barátunk ég, mint a Reichstag.

2017. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Senki ne higgyen az előzőnek, hazudik. ÉN VOLTAM, aki demonstrált és aláírást gyűjtött, ezt millió fotóval, dokumentummal tudom bizonyítani.
2017. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!