Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei Honor 7 Lite-on...

A Huawei Honor 7 Lite-on miért van a hátán a kamera alatt az ujjlenyomat olvasó?

Figyelt kérdés

Ez valami rossz vicc, vagy én értettem rosszul és mégis elől van?


[link]

Ujjlenyomat-leolvasó 2.0 verzió



2017. jan. 26. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval:

Honor 5C:Nincs ujjlenyomat olvasó,de van NFC.

Honor 7 Lite:Van ujjlenyomat olvasó hátul,nincs NFC.

A többi megegyezik a P9 Lite-al,illetve ezek még fémházasak is illetve nem tudják az OTG-t.

2017. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó jó, de nem ezt kérdeztem, hanem hogy miért van hátul. Például mit szólnal ha hátul lenne a cipzár a nadrágodon, vagy az ingeden.
2017. jan. 26. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy megfogod a telefont, pont kézre ill. ujjra esik a leolvasó elhelyezkedése. A nagyobb telefonokat jellemzően a hüvelyk- és a középső ujjunkkal tartjuk, a mutatóujjal pedig megtámasztjuk hátulról.
2017. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy sok más telefonnál is hátul van.

Annyit tudok róla mondani hogy csak az esetben jobb választás ha nem az asztalon akarod feloldani mert az esetben jobb az előlapi megoldás,minden más esetben meg a hátlapi főleg ha sokat cipeled.

2017. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha huzat van a telón?

De egyébként sem látom hol van az olvasó, meg kell fordítani a telót. Ha nem, akkor összefogdosom a kamerát, zsíros lesz a lencse.

Meg amúgy ha elöl van akkor a hüvelykujjammal fel tudom oldani sokkal kényelmesebben.


Ez egy kész agyrém! Le kellene lőni aki kitalálta.

2017. jan. 27. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a jó.

Az N5X-n például hátul van,nekem mondjuk kényelmesebb így mintha elől lenne már csak azért is mert a legtöbb esetben a zsebemben tartom.

2017. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 7 Lite van és nagyon szeretem. Gyorsan azonosít és pont ott van ahol lennie kell. A kamerát még egyszer sem fogdostam össze. Ha az asztalon van akkor picit zavaró ez igaz de ha a zsebemből veszem ki akkor mire ránézek már pont feloldott és használhatom. És ha picit utána nézel akkor láthatod, hogy a találgatások szerint az új Samungnak is hátul lesz.
2017. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!