Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki használ alvásciklus...

Aki használ alvásciklus figyelőt az ébresztőjéhez, megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Gondolkozom egy "okoskarkötő" vásárlásán a telefonhoz. Többek között elvileg alvásciklust figyelve a beállított ébresztőtől visszafelé számolt fél órás időintervallumon belül felébreszt, amikor alvásciklus szerint a legalkalmasabb volna számomra.


Ez szép és jó, de valaki, aki használta is, tudja ajánlani? Tényleg akkora különbség ez a ciklusra optimalizált ébresztés, vagy mese habbal?



2017. jan. 26. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Szerintem sok értelme nincs. Sőt, szerintem még azt sem biztos hogy jól jelezte, hogy mikor alszom mélyen. (Sony márkájú karkötőm volt)
2017. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem veszek, hanem inkább kitolom az alvásidőt, amíg lehet :D

Amúgy sem sok érv szól ezek mellett szerintem.

2017. jan. 26. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te is nehezen ébredős vagy, akkor szerintem vegyél bluetoothos hangszóró. Mostanában direkt bekaocsolva hagyom este, hogy reggel azon szóljon az ébresztő. Jóval hangosabb mint a telefon, nekem bevált:)
2017. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég hangos a teló önmagában. Én is azt szoktam egyébként. Max riasztási hangerőn beteszek valami hangos számot. Így kicsit megijedek az elején és könnyebb kelni.
2017. jan. 27. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!