Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kereshetek pénzt 13-14...

Hogyan kereshetek pénzt 13-14 évesen telefonra (olcsó)?

Figyelt kérdés
Nem nagy összeget gyüjtök. Szeretnék ajándékot venni és nincs pénzem. Tudnátok olyan "munkát" amivel kereshetek egy kis pénzt ami nem a házi munka gyarán jön le.
2017. jan. 27. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen környéken laksz, milyenek a lehetőségek, mit tudsz.

Hólapátolás, szórólap, ezek mindenhol elérhetőek mindenkinek.

Vannak jobb lehetőségek, pl. korrepetálás, nyelvet, matekot, stb.

2017. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekre van lehetőség de pl. Plakátolást hol kérdezzrm meg?
2017. jan. 27. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A vagy plakátok ami reklámfelületekre kerül, az általában nem idénymunkásokra, hanem fix emberekre bízzák.

Egyébként pedig a plakát mint reklámanyag és nyomdai termék, hasonló forrásból ered mint a szórólap, reklám cégeknél kell érdeklődni vagy újságosoknál, esetleg nyomdáknál, bár ez utóbbi esélytelenebb lehet. Én valamikor csináltam plakát és szórólapot is. Újságosnál kezdtem, a nyomdában szereztem ismeretséget, onnan ment tovább a dolog, már önállóan is csináltam pár komplett melót, a tervezéstől a kihelyezésig mindent intéztem, de feketén nem volt nagy jövője, ám azért volt rajta bevétel. Az egyik reklámkampány olyan jól sikerült, hogy a megrendelőtől utólag plusz jattot kaptam. Azt mondta előre nem gondolta hogy így össze lehet hozni.

2017. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági munka. Valami lájtosabb. Pl gyümölcs szedés. Ha értesz a számítógépekhez idősebbeknek vagy akik annyira nem értenek hozzá, pár forintért, néha újra telepíted, karban tartod. Fűnyírás. Falun állatokra vigyázás. Városban kutya sétáltatás. Külföldön az élelmesebb koldusok, nem koldulnak hanem kamionos parkolókban mutatják a kamionoknak hogy hol van hely, mert egy nagy pótkocsis szerelvénnyel nem könnyű parkolót találni. Van hogy ötször is körbe megy mire talál egyet. De ez már annyira nem alkalmi hogy van aki a kamionra is néz míg a sofőr pl a hálóba van. Stronghold Crusader-ben meg a molnár inasok hordják a lisztet, meg a búza kévét. Soroljam még?
2021. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!