Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Huawei P9 Lite?

Megéri Huawei P9 Lite?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés leginkabb azoknak szólna, akiknek P9 Lite van. Jövő hónapba tervezem megvásárolni, olvasgattam is róla teszteket, agyon dicsérik, de kivancsi vagyok, hogy kis idő elteltével is ugyan olyan szuperül szolgál? Volt már olyan telefonom amire azt mondták, hogy nagyon jó, rendesen teszi a dolgát, azonban egy két hónap elteltével hatalmas csalódás okozott. Szóval akinek bármilyen jó vagy rossz tapasztalata van ezzel a készülékkel kérem ne tartsa magában!

2017. jan. 27. 16:01
 1/2 Krisztian20001230 válasza:
100%

Nekem az van. Saját tapasztalatból fogok beszélni.

elötte y6om volt.szóval

P9 lite

jo birja az aksija 4.honap utan is nekem azota van meg nagyon penge alkalmazásokat szuperül kezeli,gyorsan ha jo a neted is akkor egy álom vele chatelni,bongeszni.

játékokat is jol birja. vakuja is nagyon erős.

kamerája is teljesen jó. nekem eddig nincs negativ tapasztalatom vele.

en csak ajánlani tudom es szeritnem az egyik legjobb közép kategoriás telefon célnak megfelel!!!

2017. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A y6 milyen teló? Nekem nincs több pénzem. Vagy y6 vagy p8
2017. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!