Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-en hol tudom megnézn...

Iphone 5s-en hol tudom megnézni, hogy mennyit használtam az alkalmazásokat, vagyis, hogy mennyi MB-ot foglalnak?

Figyelt kérdés
Az Iphone 4 az Alkalmazások menüben asszem kiírta, de itt nem találom...

2017. jan. 27. 23:07
 1/9 anonim válasza:
Nekem nem egészen világos ez a kérdés, de ha arra vagy kíváncsi hogy mennyi tárhelyed maradt, akkor Beállítások-Általános-Infó. Ott mindent megtalálsz.
2017. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Huh tenyleg ertelmetlen lett, bocsanat!!

[link] Erre lennek kivancsi, de nekem az akkumlator menuben nem hozza ezt fel 😱 Vagy ne is itt keressem?

2017. jan. 27. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam az Akkumulátor menüponton belül van ilyen. Annyiban más, hogy utolsó 24 óra és utolsó 7 napot lehet megnézni, de oda tölti be.
2017. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem csak ennyit mutat az akkumulátor menüben:


[link]


és


[link]

2017. jan. 28. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem régóta van iPhone-om de még az a tippem van, hogy a régi iOS nem irta ki ezeket az adatokat. Mert pl a automatikus fényerő is tök máshol van.
2017. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
IOS 10.2.1 van rajta
2017. jan. 28. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy miért az akkumulátornál akarod megnézni a tárhelyinfót.


Beállítások --> Általános --> Tárhely --> Tárhely kezelése.

2017. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én arra vagyok kivancsi , hogy mennyit hasznaltam ... rosszul tettem fel: [link] nekem ez kellene, de bem mutatja
2017. febr. 3. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az OS-verzió, nekem mutatja. Pár mp-et várni kell, amíg összegyűjti az infót, és utána listázza.
2017. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!