Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek/tapasztalata...

Mi a véleményetek/tapasztalataitok erről a telefonról? Vodafone Smart Platinum 7

Figyelt kérdés
Telefon váráslás előtt állok,és jelenleg ő a kiszemelt!

#Platinum7
2017. jan. 29. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan az a telefon mint az Alcatel Idol 4S.

Szóval jó kis telefon.

2017. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) :)

Az aksira írták hogy hamar lemerül,pedig 3000-es!

Ez mennyire valós?

2017. jan. 29. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aksija egy erős átlagos.
2017. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) :)
2017. jan. 29. 20:20
 5/7 anonim válasza:
Helo. Nekem platinumom van. Egyáltalán nem mondanám erősnek meg átlagosnak az aksiját. Szerintem gyenge az akku benne nagyon. Ez a legnagyobb hibája. Én a prémium kategóriába sem sorolnám. Sok kis apróság van, amit kifelejtettek a tudásából. De amit tud, azt tudja. Nem fagy, szép kijelző. Nekem picit nagynak bizonyult, és fogni sem kényelmes. Ha van kérdésed, szívesenn válaszolok.
2017. febr. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálam bevált az aksi. 1 napot bír simán. :) :)

Tetszik a telefon.

2017. márc. 29. 19:25
 7/7 anonim válasza:
Hali. Én továbbra is úgy gondolom, hogy gyengusz az akkuja. Eddig az összes telómé csak jobb volt. Napi 2-3 egy perces teló, pár db viber üzenet. 20 perc nyomkodás reggel. 20 délben, 1 óra este. És kb 10% on van. Lehet hogy van vmi buznyák akkuzabáló alkalmazásom, de ha az akkufogyasztást nézem a telóban, semmi nem utal rá, h vmi sokat fogyasztana. Az asszony samsungja összehasonlíthatatlanul többet bír, sokkal nagyobb felhasználás mellett. Ha most vennék új telót, ennek ismeretében nem ezt venném. Ami még nem tetszik benne, hogy képernyő tükrözést sem tud. Csak sima tartalomátküldés opció van benne, de az alatt nem tud csatlakozni semmilyen tévé okosítóval tükrözésre. A kolléganőm ezeréves galaxy s4 telója meg simán csatlakozott az ebay on vásárolt mirascreen tévé okosítómmal. Amit korábban írtam az helytálló. Erős, gyors, szép kijelző. De keveset tud a prémiumba soroláshoz. Az ujlenyomat olvasó meg a 3 giga ram a sztereo hangszóróval kevés a prémiumba soroláshoz. Ezt már majdhogynem minden teló tudja. A sztereo hangszóró kivételével.
2017. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!