Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge vagy...

Martin0009 kérdése:

Samsung galaxy s7 edge vagy huawei mete 9 pro? Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a két telefonról? Melyiket, és miért lenne érdemes megvenni? Ha esetleg a huawei mate 9 pro-t akkor honnan tudnám megrendelni?

2017. jan. 30. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mate: nagyobb akksi, dual kamera, viszont USB-C, tehát új zsinórok, átalakítók.


Hol: [link]

2017. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez a sima mate. En mate Pro ra gondoltam. Nem a porsche designre. Csak a sima huawei mate 9 pro
2017. jan. 30. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem S7 Edge. Nagyon szép, főleg az új kék színben. Designos, az IP68-as vízállóság sem egy rossz dolog, szép Super Amoled kijelző ami QHD felbontású, Always on funkcióval felszerelve. Nagyon gyors, játékok jól futnak rajta, nem érzed nagynak a kezedben viszont néha egyszerűen túl vékony lehet az Edge miatt egykezes használatnál. A Huaweinek lehet gratulálni a lekerekített kijelző copy miatt, és én még mindig nem értem hogy minek a két kamera. A P9-ben volt jó a monokróm szenzor és a Leica optika de az sem tudott túl sokat. A Hisilicon processzor közel sincs az Exynoshoz, nem is tudom hogy legalább egy Snapdragont miért nem tudtak beletömni. Szerintem az Samsungot válaszd, vagy ebben az árban még van egy elég jó, a Sony Xperia XZ, jelenleg az a 4 telefon egyike amely vízálló is és USB Type C van rajta.
2017. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Porsche edition 256GB-os ha jól tudom. A linkelt találatok között nincs ilyen.
2017. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. 2. Igen a smasungnak volt eloszor hajlított kijelzője, de ennyi erővel az iphone 7 plus meg p9 copy ami butaság. De koszonom a velemended. De azt meg tudnátok mondani hogy a huawei mate9 Prot honnan tudnám megrendelni? Nem a porschet hanem a sima prot
2017. jan. 31. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!