Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találkozott már valaki hasonló...

Találkozott már valaki hasonló problémával? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Állandóan elmegy a net! Adott egy Acer Liquid E700 as telefon és egy Xperia Box v8 router. Eddig mindig normálisan működött, de pár hónapja agybajt kapok tőle! Sok idő volt mire rájöttem, hogy szivat! Ha éppen üzenetben voltam olyannal, aki online van és én is (elvileg), sokat vártam a válaszra. Az ikon jelezte a full erős kapcsolatot de mégse volt netem. Erre úgy jöttem rá, hogy az internetbankom 1 pöccintéssel adja az aktuális egyenleget. Amikor megpróbáltam lekérdezni, csak pörgött, pörgött! Ha ilyet látok tuti nincs netkapcsolat! Ilyenkor wifi ki, és újra be és láss csodát azonnal van net a telefonon. Ezt kb max 5 percig élvezem is, aztán ismételnem kell a wifi kapcsolgatását, mert azután elveszti. A lakásban található egy laptop és a párom telefonja, de ilyen gond azokkal nincs. A telefont nem egyszer újrainditottam de az eredmény ugyanaz.

#router #kapcsolat #Acer Liquid E700
2017. jan. 30. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!