Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még mindig jobb választás egy...

Még mindig jobb választás egy lumia 550. mint egy androidos ezen az áron?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sose volt jobb.
2017. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Egy időben lumiát használtam. De inkább lecseréltem fél év utan egy használt lg spirit 4g lte (H440n)-re. Alaposan megbántam a lumiát.
2017. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor ez lesz, köszönöm.

Nem doogee meg thor már van a családból azokból elég...

2017. jan. 30. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 640XL volt. 1 hét után alig vártam hogy megszabaduljak tőle... szerintem ezzel mindent elmondtam
2017. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond vele?
2017. jan. 31. 05:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem lumia 520-am volt, illetve még megvan, de nem használom. Csinált mókás dolgokat, elfelejtett ébreszteni, el is aludtam, volt hogy hívtak,de egyszerűen nem csörgött,pedig nem volt lenémítva. Letöltöttem rá néhány játékot, egy ideig jól mentek,utána el sem indultak. Maga ez a teló amúgy sem volt egy nagy kaland hardveresen. 5MP kamera, semmi villanó. Még az ős régi Nokia N8-amnak több hasznát vettem, csak én hülye abba beletettem véletelnül a micro simet,holott normál kell bele, hülye gyerek mit csinál, tűvel piszkálgatja, jól el is k..tam a sim foglalatot. Megjavítani nem tudták, igaz csak két helyen kérdeztem. Gondoltam volt már symbianom nem is egyszer, volt egy WP-m, "belekóstolok az androidba, így vettem tavaly decemberbe egy huawei p9 lite-ot. Eddig elégedett vagyok vele, csak azt kifogásolom,hogy nem tudom az alkalmazásokat sd kártyára tenni.
2017. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ma is lumiát használok, nekem pl működik, és meg is vagyok vele elégedve.
2017. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az volt a gond vele, hogy Windows!


Világ életemben Androidos telefonokat használtam, Galaxy S3-ról vátottam erre. Mert állítólag annyira gyors, meg jól optimalizált rendszer. Gondoltam teszek egy próbát. Ha nem jön be max eladom.

Erről mi a véleményem?

Az hogy aki ilyet állított, Életében nem volt normális Androidos telója. Az alkalmazáskínálat nevetséges. az alakmazások nevetségesen bénák, Az alkalmazások közötti váltás androidon 5x gyorsabb. Még az S3-mon is ami valjuk be, nagyjából egálban van a Lumia 640XL hardverével.

Nem véletlen kap annyi negatív kritikát.

A Windows nem volt képes felnőni sem az IOS-hez Sem az Androidhoz.

Sosem volt mobil platformon jó oprendszer. Még akkor sem amikor Windows Mobile néven futott.

Volt Omnia II-m I900-asom tehát tudom miről beszélek. Ezek a telók az akkori kornak megfelelőek voltak. Bár a Windows Mobile mindíg is lassú és nehézkesen kezelhető rendszer volt. Az alkalmazáskínálat már akkor symbianra jobb volt. Sajnos a Windows 10 is valahol fél úton lemaradt az Android és IOS mögött. Szinte minden téren. Egy hasonló hardverrel szerelt Android vagy IOS rendszerrel szerelt teló sokkal többre képes mint azt sokan állítják. Nem gyorsabb a WP. Nem abból kell kiindulni hogy az amúgy minden féle grafikai extrát nélkülőző WP gördülékenyebb, hanem abból hogy mennyire képes ellátni a feladatát. Mennyire gyorsan tudunk váltani alkalmazást. És amikor 5 másodpercig az adott alkalmazás logóját látom, és hogy tölt. Akkor érdemes elgondolkozni rajta hogy az Android rendszeren ez kb 5 századmásodperc. legrosszabb esetben is 1-2 másodperc. PL Facebook és hasonló hardverigényes alkalmazásoknál. Tehát engem nem győzött meg. Pedi annyi androidos telefonom volt, hogy 2 kezemen sem tudom megsazámolni. Windowsosból összesen 2 De nem is lesz több.

És én alapból nem a legolcsóbb Windowsos okostelóból indultam ki hogy a jelen véleményemetz leírjam.

Nem ajánlom. Max olyannak aki telefonáláson és emailezésen kívül semmi másra nem használja.

egy pozitívumot tudok felhozni. a 2 napos üzemidő.

Bár ehhez hozzájárul a 4000mAh-s akksi illetve az alacsony felbontású kijelző.

2017. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!